CA595 ΤΡΟΧΑΛΙΑ ΣΥΜΠΙΕΣΤΗ CLUTCH SET MAKE - TOYOTA Compressor - DENSO 5SE12C NUMBER
- Κωδικός Προϊόντος: CA595 CLUTCH ASSEMBLY
Εκδήλωση ενδιαφέροντος
Συμπληρώστε τη παρακάτω φόρμα προκειμένου να σας ενημερώσουμε για τη τιμή και τη διαθεσιμότητα του επιλεγμένου προϊόντος.
Περιγραφή
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand | TOYOTA |
|---|---|
| Component status | Replacement |
| Pulley wheel diameter [mm] | 110 |
| Number of grooves | 6 |
| Voltage | 12 V |
| Inner bearing diameter | 35 mm |
| Outer bearing diameter | 52 mm |
| Bearing width A | 12 mm |
| Manufacturer | DENSO |
| Application |
TOYOTA DENSO 5SE12C |

